Kampanya www.king.com.tr üzerinden, 15 Ocak - 30 Nisan tarihlerinde kadar Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak 100 TL ve üzeri harcamalarında geçerlidir.

Kampanya King`in liste fiyatları üzerinden yapılacak harcamalarda geçerlidir.

Bu kampanya en az 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

- Her 100 TL ve alışverişte 30 Paracık kazanılnır.(En fazla 150 Hopi paracık kazanılabilir)
- Çay ve kahve keyfini taçlandıracak ürünlerde bol paracık kazan kampanyası linkinden, her 100 TL ve alışverişte 50 Paracık kazanılnır. (En fazla 250 Hopi paracık kazanılabilir)
- Sağlıklı yaşa bol baracık kazan kampanyası linkinden, her 100 TL ve alışverişte 50 Paracık kazanılnır.(En fazla 250 Hopi paracık kazanılabilir)

Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

Hopi ve King, kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Hopi’li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi’linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık’larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır.

Hopi’nin ödül puanı Paracık’lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık’lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi`li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi`linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık`larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

Hopi`nin ödül puanı olan Paracık`lar, alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır ve kullanılır. Hopi işyerleri, ürünler ve/veya dönemler itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazı ürün gruplarında geçerli olmayabilir. Her kampanyanın koşullarına göre kazanılan Paracık`lar alışverişten sonra takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir. Ancak kazanıldığı alışverişi takip eden 1. yılın bittiği takvim ayının sonunda geçerliliğini yitirir.* Hopi, Paracık`lar ile ilgili kuralları değiştirebilme, uygulamaya son verme haklarını saklı tutar. Detaylar www.hopi.com.tr’de